to urządzenia przystosowane do pracy w pomieszczeniach o różnorodnym zastosowaniu.
Ich elegancki i nowoczesny design oraz uniwersalne proporcje pozwalają na wkomponowanie ich w wystrój każdego wnętrza. Ich zaletą jest szybki montaż oraz prosta i bezproblemowa obsługa. Wyposażone w pilot zdalnego sterowania pozwalają na łatwą i komfortową regulację wszystkich dostępnych funkcji.

 Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji filtrów klimatyzatory tego tupu doskonale oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dlatego to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla alergików, ale także dla osób dbających o zdrowie własne i swoich bliskich oraz dla mieszkańców rejonów o podwyższonym poziomie zanieczyszczenia powietrza.

klimatyzatory_ro_4b5994cc82ca6

Klimatyzatory komfortu marki LENNOX  idealnie nadają się do niedużych pomieszczeń, w których jest potrzebna indywidualna klimatyzacja - zalecamy je do stosowania w małych firmach, biurach, budynkach mieszkalnych, itp.

Firma LENNOX została założona w 1895 r. w Marshalltown, Iowa (Stany Zjednoczone) przez Dave’a Lennox’a. Centrala firmy mieści się w Dallas w Teksasie. Firma LENNOX jest głównym dostawcą urządzeń do klimatyzacji i wentylacji, której roczny dochód netto wynosi ponad 2,5 mld euro. Firma zajmuje się projektowanie, produkcją i promocją szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. LENNOX zatrudnia na całym świecie około 15000 pracowników w tym 1700 w Europie.

Oddział LENNOX Europe obejmuje Europę, Afrykę, Bliski i Środkowy Wschód. Szeroki zasięg działalności na tych obszarach jest osiągalny dzięki sieci niezależnych dystrybutorów.

Firma CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI pragnie przedstawić Państwu przegląd spójnych rozwiązań spełniających wymagania urządzeń stosowanych w handlu i przemyśle.

W ofercie umieszczonej na naszej stronie w dziale klimatyzacja / Lennox prezentujemy tylko mały zakres produktów oferowanych przez koncern LENNOX.

CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI z pomocą grupy projektantów i inżynierów LENNOX Polska jest w stanie zrealizować każde indywidualne Państwa oczekiwania.

Sparwdź naszą ofertę Lennox.

 

Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu oraz zaopatrywaniu w swoje produkty ponad 120 krajów na całym świecie Panasonic jest bez wątpienia jednym z liderów w dziedzinie klimatyzacji. Ponad 100 milionów wyprodukowanych kompresorów gwarantuje wysoką jakość klimatyzatorów Panasonic.
Są to najwyższej jakości produkty, które gwarantują zdrowe powietrze, nowoczesny wygląd oraz zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami odnośni zużycia energii, ochrony środowiska oraz emisji hałasu.
Ogromne znaczenie ma także zaawansowana technologia dzięki której Panasonic stworzył szeroką ofertę klimatyzatorów gotowych sprostać zarówno podstawowym jak i najbardziej wyrafinowanym wymaganiom klientów.

W konsekwencji jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom zawsze najlepsze rozwiązania.

Więcej informacji na temat produktów i technologii w pełnej wersji katalogu (do pobrania w zakładce Panasonic).

corona_copy

Niska cena oraz niezawodność to doskonałe połączenie często poszukiwanego przez naszych klientów produktu. Klimatyzatory marki MDV idealnie spełniają powyższe kryteria.
Klimatyzatory ścienne z serii Corona należą do grupy urządzeń o najwyższej klasie energetycznej A. Urządzenia te cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Standardowo wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz pokazujący nastawioną temperaturę. Ponadto urządzenia o wydajności 2,6kW i 3,5kW mają zainstalowane filtry elektrostatyczne, zdecydowanie wpływające na skuteczność oczyszczania powietrza. W urządzeniach o wydajności 5,3kW standardowym wyposażeniem jest jonizator powietrza. Zainstalowany w klimatyzatorze generator powoduje zwiększenie zawartości jonów ujemnych w powietrzu. Tego rodzaju jony korzystnie oddziaływują na organizmy ludzi, zwierząt i roślin. W efekcie w pomieszczeniu powstaje klimat zbliżony do takiego; jaki jest w górach, w iglastym lesie lub nad morzem.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy udoskonaloną wersją klimatyzatorów ściennych z serii Corona do których zaliczamy klimatyzatory ścienne inwerterowe. Urządzenia te standardowo wyposażone są w filtry elektrostatyczne, wyświetlacz LED który informuje o nastawionej temperaturze i trybie pacy. Zastosowanie inwerterowej sprężarki o zmiennej wydajności chłodniczej gwarantuje szybsze uzyskanie zadanej temperatury i precyzyjne utrzymanie jej na zadanym poziomie.