Klimatyzatory naścienne inwerterowe firmy Lennox są dostępne w następujących wersjach: IHM, 3 wielkości, urządzenia z pompą ciepła z czynnikiem R410A.

Urządzenia te idealnie nadają się do małych pomieszczeń, w których jest potrzebna indywidualna klimatyzacja. Zalecamy je do stosowania w małych firmach, biurach, budynkach mieszkalnych, itp.

BUDOWA
Urządzenie składa się z:
jednostki zewnętrznej zawierającej skraplacz z bardzo cichym wentylatorem osiowym, wykonanej z blachy ocynkowanej oraz elementów z powłokami antykorozyjnymi, jak również wyposażonej w osłonę zaworów, jednostki wewnętrznej o nowoczesnej konstrukcji, przeznaczonej do zawieszenia na ścianie, pilota zdalnego sterowania z  wyświetlaczem LCD.

KOMFORT
Wentylator tangencjonalny z regulacją prędkości gwarantujący bardzo niski poziom hałasu. Dwukierunkowy system odchylania strumienia powietrza zapewniający jednolite rozprowadzenie powietrza nawiewanego i uzyskanie jednolitej temperatury w pomieszczeniu. System filtrowania PURE AIR zapewniający wysoką jakość powietrza dzięki czterem typom filtrów:
  • z węglem aktywnym: usuwa różnorodne zapachy oraz dezaktywuje szkodliwe gazy,
  • elektrostatyczny: wychwytuje małe cząsteczki zanieczyszczeń oraz dymy,
  • generator ultrafioletu: utlenia i niszczy bakterie i wirusy,
  • katalizator świetlny: absorbuje i neutralizuje zapachy, wirusy oraz opary chemikaliów.

ZDALNE STEROWANIE
Pilot zdalnego sterowania w podczerwieni umożliwia programowanie włączania/wyłączania urządzenia oraz wprowadzanie poleceń. Dane (temperatura, tryb pracy, prędkość wentylatora, itp.) są wyświetlane na czytelnym ekranie, co dodatkowo ułatwia obsługę.

DUŻA SPRAWNOŚĆ
Dzięki wydajnej sprężarce oraz zoptymalizowaniu czynnika ziębniczego, współczynnik sprawności energetycznej mieści się w Klasie A wg norm UE, jak również uzyskano znaczne zmniejszenie poboru mocy.

OSZCZĘDNOŚĆ
Inverter ze sterowaniem cyfrowym umożliwia zmniejszenie zużycia energii aż do 50%.

Pobierz:
Karta katalogowa
Instrukcja