Klimatyzatory rozdzielone naścienne MULTI RELAX firmy Lennox są dostępne w wersji z pompą ciepła z czynnikiem  R410A, w trzech wielkościach.

BUDOWA
Urządzenie składa się z:
jednostki zewnętrznej zawierającej skraplacz z bardzo cichym wentylatorem osiowym, wykonanej z blachy
ocynkowanej oraz elementów z powłokami antykorozyjnymi, jak również wyposażonej w osłonę zaworów,
dwóch lub trzech jednostek wewnętrznych o nowoczesnej konstrukcji, przeznaczonych do zawieszenia na ścianie w klimatyzowanych pomieszczeniach,
pilota zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD.

KOMFORT
Wentylator tangencjonalny z regulacją prędkości gwarantujący bardzo niski poziom hałasu.
System odchylania strumienia powietrza zapewniający jednolite rozprowadzenie powietrza nawiewanego i uzyskanie jednolitej temperatury w pomieszczeniu.
Podwójne filtrowanie - filtr z węglem aktywnym oraz filtr elektrostatyczny, które usuwają zapachy i pochłaniają drobne cząstki zanieczyszczeń.

ZDALNE STEROWANIE
Pilot zdalnego sterowania w podczerwieni umożliwia programowanie włączania/wyłączania urządzenia oraz wprowadzanie poleceń. Dane (temperatura, tryb pracy, prędkość wentylatora, itp.) są wyświetlane na czytelnym ekranie, co dodatkowo ułatwia obsługę.

DUŻA SPRAWNOŚĆ
Dzięki wydajnej sprężarce oraz zoptymalizowaniu czynnika ziębniczego, współczynnik sprawności energetycznej mieści się w Klasie A wg norm UE, jak również uzyskano znaczne zmniejszenie poboru mocy.

Pobierz:
Karta katalogowa
Instrukcja