Przypodłogowe / sufitowe klimatyzatory rozdzielone Lennox są oferowane w następujących wersjach: urządzenia z pompą ciepła: modele THM z czynnikiem 410A, 6 wielkości.

Urządzenia te idealnie nadają się do małych pomieszczeń, w których jest potrzebna indywidualna klimatyzacja.
Zalecamy je do stosowania w małych firmach, biurach, budynkach mieszkalnych, itp.

BUDOWA
Urządzenie składa się z:
jednostki zewnętrznej zawierającej skraplacz z bardzo cichym wentylatorem osiowym, wykonanej z blachy ocynkowanej oraz elementów z powłokami  antykorozyjnymi, jak również wyposażonej w osłonę zaworów, jednostki wewnętrznej o nowoczesnej konstrukcji, przeznaczonej do zawieszenia na ścianie (przy podłodze) lub podwieszenie pod sufitem, sterowania zimowego dostępnego w urządzeniach chłodzących, które umożliwia pracę urządzenia przy temperaturach zewnętrznych od –15°C, pilota zdalnego sterowania w podczerwieni z wyświetlaczem LCD.

KOMFORT
Niewielka prędkość wentylatora przyczynia się do obniżenia poziomu hałasu.
Dwukierunkowy system odchylania strumienia powietrza zapewniający jednolite rozprowadzenie powietrza nawiewanego i uzyskanie jednolitej temperatury w pomieszczeniu. Łatwy w utrzymaniu filtr o dużej trwałości, wychwytujący drobne cząsteczki zanieczyszczeń.

ZDALNE STEROWANIE
Pilot zdalnego sterowania w podczerwieni umożliwia programowanie włączania/wyłączania urządzenia oraz wprowadzanie poleceń. Dane (temperatura, tryb pracy, prędkość wentylatora, itp.) są wyświetlane na czytelnym ekranie, co dodatkowo ułatwia obsługę.

Pobierz:
Karta katalogowa
Instrukcja