lg-art-panel


Nowoczesny klimatyzator ART COOL - urzekająca stylistyka, 3-stronny nawiew powietrza oraz nowoczesny system oczyszczania powietrza NEO Plasma.

Wydajność chłodnicza 2,7kW; grzewcza 2,75kW.

Front panel w dwóch kolorach

Art Cool Panel dostępny w dwóch kolorach panela: drewno (*D) oraz metal (*M). Wyszukana stylistyka i klasyczne wykończenie będą idealnie pasowały do każdego wnętrza.

Trójstronny nawiew powietrza
ARTCOOL został zaprojektowany jako dzieło sztuki, realizując nową koncepcję trójstronnego wypływu powietrza. Powietrze nawiewane jest do pomieszczenia równomiernie z 3 stron: z przodu i po bokach.

Cyfrowa kontrola strumienia powietrza
Trójstronny wypływ powietrza zapewnia schładzanie pomieszczenia z 3 stron: z przodu i po bokach.

System oczyszczania powietrza NEO Plasma
Unikalny system oczyszczania powietrza NEO-Plasma jest wyposażony w 7 filtrów, gdzie powietrze przechodzi 5-etapowy proces oczyszczania. W trakcie tego procesu usuwany jest kurz, pleśń, niemiłe zapachy i dym papierosowy.

1. Filtr wstępny
Antybaktryjny filtr wstępny usuwa duży kurz, pleśń i kurz z pościeli.
2. Filtr węglowy Nano
Filtr węglowy o rozmiarze nano wyłapuje cząsteczki zapachowe i całkowicie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia stwarzając przyjemne środowisko.
3. Potrójny filtr
Składa się on z trzech filtrów, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.
4. Filtr Nano Bio Fusion
Filtr Nano Bio Fusion umożliwia bioenzymom o rozmiarze cząsteczki nano bezpośrednią penetrację ścianek komórki bakterii i alergenu powodując ich rozkład i obumarcie.
5. Filtr plazmowy
Usuwa mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz oraz domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

Antykorozyjne złote lamele
Aluminiowe części wymiennika ciepła LG pokryte są warstwą antykorozyjną ze złota. Dzięki temu, efektywność działania klimatyzatora nie zmienia się z upływem czasu.

Funkcja Jet Cool
W tym trybie silny, chłodny strumień powietrza jest nawiewany do pomieszczenia przez 30 minut do momentu osiagnięcia 18°C.

Bezprzewodowy pilot

Zdrowe odwilżanie
Usuwanie z pomieszczenia nadmiernej wilgoci i zapobieganie przechłodzeniu pomieszczenia.

Automatyczny tryb snu
Automatyczne programowanie wyłączenia klimatyzatora, kontrola predkości wentylatora oraz odpowiednie stopniowanie temperatury.

Automatyczny restart
W przypadku nagłej przerwy w napięciu, funkcja ta automatycznie przywraca ustawienia klimatyzatora do takich, jakie były przed zanikiem napięcia.

Funkcja gorącego startu
Podczas uruchamiania klimatyzatora w trybie grzania, funkcja ta zapobiega nawiewowi zimnego powietrza.

Automatyczne oczyszczanie
Funkcja ta osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia.

24-godzinne programowanie

A09AH