s36aw

Możliwość zaprogramowania pracy sprężarek inwerterowych na niskich obrotach przyczynia się do oszczędności energii o około 44% w porównaniu z pracą sprężarek tradycyjnych.

Wyd. chłodnicza (śr.) 9kW; grzewcza (śr.) 10,4kW. Klimatyzator wyposażony w sprężarkę inwerterową.

Sprężarka inwerterowa zapewniająca oszczędność energii
Inwerterowy system wykorzystuje sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej, dostosowującą ilość czynnika chłodniczego do potrzeb aktualnie panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu zużycie energii spada o około 44%, a poziom hałasu jest minimalny.

System oczyszczania powietrza NEO Plasma

Unikalny system oczyszczania powietrza NEO-Plasma jest wyposażony w 7 filtrów, gdzie powietrze przechodzi 5-etapowy proces oczyszczania. W trakcie tego procesu usuwany jest kurz, pleśń, niemiłe zapachy i dym papierosowy.

1. Filtr wstępny
Antybaktryjny filtr wstępny usuwa duży kurz, pleśń i kurz z pościeli.
2. Filtr węglowy Nano
Filtr węglowy o rozmiarze nano wyłapuje cząsteczki zapachowe i całkowicie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia stwarzając przyjemne środowisko.
3. Potrójny filtr
Składa się on z trzech filtrów, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.
4. Filtr Nano Bio Fusion
Filtr Nano Bio Fusion umożliwia bioenzymom o rozmiarze cząsteczki nano bezpośrednią penetrację ścianek komórki bakterii i alergenu powodując ich rozkład i obumarcie.
5. Filtr plazmowy
Usuwa mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz oraz domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.

Antykorozyjne złote lamele
Aluminiowe części wymiennika ciepła LG pokryte są warstwą antykorozyjną ze złota. Dzięki temu, efektywność działania klimatyzatora nie zmienia się z upływem czasu.

Funkcja Jet Cool
W tym trybie silny, chłodny strumień powietrza jest nawiewany do pomieszczenia przez 30 minut do momentu osiagnięcia 18°C.

Rozprowadzanie powietrza góra-dół
Funkcja ta pozwala na minimalizację różnic temperatur w dolnych i wyższych partiach pomieszczenia stwarzając bardziej komfortowe warunki osobom w nim przebywającym.

Bezprzewodowy pilot

Zdrowe odwilżanie
Usuwanie z pomieszczenia nadmiernej wilgoci i zapobieganie przechłodzeniu pomieszczenia.

Automatyczna zmiana trybu pracy
Tryb chłodzenia i grzania przełączany jest automatycznie w zależnosci o ustawionej temperatury.

Automatyczny tryb snu
Automatyczne programowanie wyłączenia klimatyzatora, kontrola predkości wentylatora oraz odpowiednie stopniowanie temperatury.

Automatyczny restart
W przypadku nagłej przerwy w napięciu, funkcja ta automatycznie przywraca ustawienia klimatyzatora do takich, jakie były przed zanikiem napięcia.

Funkcja gorącego startu
Podczas uruchamiania klimatyzatora w trybie grzania, funkcja ta zapobiega nawiewowi zimnego powietrza.

Automatyczne oczyszczanie
Główną przyczyną powstawania przykrych zapachów jest pleśń osadzająca się w wymienniku ciepła. Po wyłączeniu klimatyzatora, w mokrym wymienniku ciepła będą gromadziły się pleśń i bakterie. Funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiegając rozwojowi bakterii i pleśni, eliminuje przykre zapachy i oszczędza czas potrzebny na częste mycie urządzenia.

24-godzinne programowanie

S36AW