H12SNENiezawodny i bardzo wydajny system Therma V jest przyjazny dla środowiska. Elastyczny w projektowaniu - nie wymaga nadmiernie rozbudowanej instalacji i gwarantuje więcej komfortu.
Therma V umożliwia efektywne ogrzanie wnętrza domu lub apartamentu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej z powietrza na zewnątrz nawet kiedy temperatura jest niska. Dzięki połączeniu zasad pompy ciepła z technologią inwerterową LG, wydajność COP systemu Therma V waha się pomiędzy 4,1 a 4,5 co pozwala na uzyskanie ponad 4 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej. Dzięki temu zużycie energii jest rzeczywiście niższe niż w przypadku innych systemów grzewczych takich jak grzejniki elektryczne lub kotły działające na gaz lub olej.

Rozwiązania dla budynków nowych i modernizowanych
Pompa ciepła powietrze-woda Therma V jako produkt specjalnie stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego (jako wspomaganie lub jako jedyne źródło ogrzewania budynku), doskonale sprawdzi się w jedno- i wielorodzinnym budownictwie. Co więcej, pompa ciepła woda-powietrze jest produktem przyjaznym środowisku naturalnemu, wykorzystującym dwa źródła energii – powietrze i słońce. Dodatkowo jej współczynik wydajności COP należy do najwyższych na rynku: do 4,5 (COP), co sprawia, że jest ona bardzo ekonomiczna.

Kompleksowe rozwiązania
Ekonomiczny: Dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej wydajności Therma V jest jednym z najtańszych systemów grzewczych na rynku!
Elastyczny: Proste rozwiązania instalacyjne nie wymagają przebudowy budynku.
Czysty: Therma V szanuje środowisko naturalne używając dwóch odnawialnych źródeł energii – słońca i powietrza – aby zredukować emisję CO2.
Inwestycja eco: Dzięki zastosowaniu energii odnawialnych, pompy ciepła umożliwiają konsumentowi uzyskanie ulg podatkowych.

H12SNE