Oferujemy usługi, których celem jest zagwarantowanie sprawnego systemu wentylacji i klimatyzacji w obiektach mieszkalnych, biurowych, komercyjnych. Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wykorzystując profesjonalizm naszych fachowców oraz wysokiej jakości sprzęt – dedykowany do montażu i naprawy instalacji. Pomagamy w doborze odpowiedniej koncepcji systemu, a także oferujemy sprawny montaż i gwarancyjne oraz pogwarancyjne naprawy. Nasze prace wykonujemy w sposób zapewniający długą trwałość i niezawodność gotowych rozwiązań.

Instalacja klimatyzacji

Świadczymy usługi z zakresu montażu instalacji klimatyzacji. Proponujemy także pomoc w doborze najodpowiedniejszego systemu dla konkretnego pomieszczenia bądź całego budynku. Dzięki znajomości branży możemy zaproponować najciekawsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne – odpowiednie do wymagań i kubatury obiektu.

Instalacja wentylacji

Do oferty naszych usług zaliczamy montaż wentylacji. Posiadamy szeroką wiedzę na temat prawidłowych parametrów tego typu instalacji, dlatego umiejętnie dobieramy poszczególne komponenty. Ponadto nasi pracownicy uczestniczą w wielu szkoleniach, zdobywając wiedzę z zakresu nowych technologii, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom najnowsze rozwiązania.

Serwis

Prowadzimy serwis klimatyzacji i wentylacji, przyjmując zgłoszenia z terenu całej Polski. Oferujemy pomoc przy naprawie różnego rodzaju usterek. Ponadto możemy podjąć się wykonania przeglądów, których systematyczne przeprowadzanie pozwala często wykryć ryzyko awarii zanim dojdzie do uszkodzenia instalacji. Proponujemy także konserwacje systemów, zapewniając im wysoką wydajność.

Usługi kosztorysowe

Świadczymy usługi kosztorysowe, które pozwalają przygotować się finansowo do inwestycji bądź rozliczyć się z ich realizacji zgodnie ze stanem faktycznym poniesionych wydatków. Wykonujemy kosztorysy inwestorskie, ofertowe i powykonawcze. W zakresie naszych kompetencji leży także przygotowanie wycen szacunkowych. Podejmujemy się takich działań w stosunku do instalacji sanitarnych wewnętrznych.

Doradztwo

Proponujemy wsparcie w zakresie doradztwa przy opracowaniu koncepcji instalacji, a także pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń. Pracujemy w oparciu o projekty i plany pomieszczeń, ale nieocenionym źródłem informacji jest dla nas rozmowa z Klientem. Dzięki konsultacjom możemy zaproponować rozwiązanie najlepiej odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom inwestorów.